Biz Kimiz

Biz yaptığımız işlerle müşterilerimizde olumlu izler bırakmak,
hatırlanmak ve başarılarımız doğrultusunda büyüyerek ülkemize katkı sağlamayı hedefleyen dinamik bir şirketiz; yani ENP’yiz…

ENP Elektrik

ENP Elektrik

İnsana, doğaya ve kaliteye
öncelik verir...

Uzun yıllar farklı firma adlarıyla beraber çalışan ekibimiz, yapılan işin kaliteli olması ortak hedefiyle ENP çatısı altında bir araya geldi. ENP şirketini kurarken ortak amacımız; tecrübemizi ve birbirimizi tamamlayan ekip ruhumuzu ortaya koyarak aynı çatı altında çalışmalarımıza başarıyla devam etmek ve işimizde uzmanlaşmak oldu. Konusunda tecrübeli, mühendislik kavramına inanan ve müşterisine doğru teknik çözümler sunarak elektrik taahhüt sektöründe farkındalık oluşturmayı hedefleyen, disiplinle çalışan, müşteri memnuniyetine inanan, işini sahiplenen bir ekibiz.

Mühendislik eğitimine ve formasyonuna son derece önem vermekteyiz. Özelliklerimizden birisi de kadromuzun, sahadaki personel hariç, üniversite mezunu olmasıdır. Kadromuz ulusal ve uluslararası standartlara hakim, yabancı dil bilen mühendisler ve teknik elemanlardan oluşmaktadır.

Elektrik taahhüt işinde uygulamalarını titizlikle ve iş güvenliğine uygun bir şekilde yapan uzman bir kadroya sahip olmanın yanı sıra, proje konusunda eğitimli mühendis ve ressam kadromuzla kendi uygulama projelerini ve shop drawing’lerini çizebilen bir şirket olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda proje yönetimi söz konusu olduğunda iş programımızı Primevera ve MS Project gibi programlara hakim teknik kadromuzla yapmaktayız.

Biz yaptığımız işlerle müşterilerimizde olumlu izler bırakmak, hatırlanmak ve başarılarımız doğrultusunda büyüyerek ülkemize katkı sağlamayı hedefleyen dinamik bir şirketiz;  yani ENP’yiz…

0
Kurumsal Müşteri
0
+
Çalışan
0
+
Küresel İş Ortağı
0
+
Tamamlanan Proje
0
+
Kahve Tükketik 🙂